Універсальна коляска 2в1 Anex Mev

Коляски 2 в 1

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

31980 грн

Колір

Anex Mev - коляска, що у русі разом з вами. Створена з урахуванням ергономіки та простоти використання, Mev розроблена, щоб супроводжувати вас у всіх улюблених заняттях.

Можна з упевненістю сказати, що дизайн коляски привертає увагу, незважаючи на те, що її дизайн керувався ідеєю мінімалізму. Свіжа кольорова палітра проливає яскраве світло на щоденні прогулянки з вашою дитиною, роблячи їх набагато барвистішими та чарівнішими.

Найвища функціональність і простота використання полегшать виховання дітей, а його якість перевершить навіть найвищі очікування.

Anex Mev - це коляска, яка виділяється своїм дизайном - люлька нагадує мушлю, яку можна інтерпретувати як переносний будинок для найціннішої перлини. 

Anex підтримує навколишнє середовище, серед іншого, вдосконалюючи процес виробництва коліс і використовуючи пінопласт EPP, який підлягає переробці. Завдяки цьому коляска Anex Mev є вищого класу не тільки за якістю матеріалів, а й за самою ідеєю.

В КОМПЛЕКТІ:

адаптери для регулювання висоти;

рюкзак;

рама та сидіння коляски;

дощовик;

москітна сітка.

Читати далі


Габарити
Коляска відповідає новій нормі EN 1888-1:2018+A1:2022 / EN 1888- 2:2018+A1:2022 і розрахована для дітей вагою до 22 кг (до 4 років).

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023