Автокрісло Britax Romer Advansafix i-Size 9-36 кг

Група 9-36

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

12430 грн

Колір

Britax Romer — німецький бренд, який є лідером у сфері безпеки дорожнього руху, забезпечуючи батьків міцними автокріслами, повністю адаптованими до поїздок — як довгих, так і коротких. Прикладом такого крісла є Advansafix i-Size - крісло для дітей 1/2/3 вагової групи (9-36 кг), яке настільки зручне, що воно напевно сподобається багатьом дітям.

Advansafix — це гнучке крісло, яке росте разом з дитиною та адаптується до її потреб під час використання, так що безпека малюка, а потім і старшої дитини, йде рука об руку з комфортом.Що відрізняє цю модель від інших, так це наявність 5-ти точкових ременів безпеки, які можна використовувати до досягнення дитиною ваги 21 кг!

Пропонована модель створена відповідно до стандарту безпеки i-Size (ECE R129), тому при виборі крісла компанія Britax Romer керуємося більше зростом дитини, а не її вагою. Крім того, сидіння, сумісні з цим стандартом, піддаються іншим краш-тестам, що означає, що вони можуть відповідати вищим вимогам безпеки. 

Оббивка автокрісла виконана з приємних на дотик матеріалів, які забезпечать комфорт Вашого малюка протягом усього терміну використання! Крім того, ви можете зняти оббивку для прання, що зробить видалення будь-якого бруду простим!

Читати далі


Габарити
Вага: 11,2 кг; Зріст дитини: 76-150 см; Установка сидіння: 76-102 см ISOFIX + Top Tether / 100-150 см ISOFIX + ремінь або тільки ремінь; Напрямок монтажу: вперед.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023