Триколісний велосипед Baby Mix Typhoon 360

Дитячі велосипеди

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

3450 грн

Колір

Велосипед TYPHOON забезпечує безпеку і комфорт використання. Цей унікальний велосипед поєднує в собі риси коляски та триколісного велосипеда, який росте разом з дитиною! Міцна сталева конструкція забезпечить безпеку дитини і гарантує використання протягом багатьох років. Він надзвичайно простий і легкий в зборці. Він неодмінно принесе багато радості як маленьким, так і старшим дітям.
TYPHOON - це безпечний і комфортний транспорт, який з успіхом може замінити коляску. Поворотне сидіння дозволяє вільно регулювати положення дитини вперед або назад до напрямку руху. Зручна батьківська ручка, призначена для керування велосипедом, дозволить вам повністю контролювати напрямок і швидкість під час навчання самостійної їзди. Місткий кошик дозволить взяти з собою всі скарби малюка та необхідні аксесуари для догляду.
Велосипед оснащений захисним бампером для захисту дитини від падіння та трьохточковими ремнем безпеки. Для повного комфорту використовуються гумові колеса, які забезпечують належне зчеплення та тиху та комфортну їзду по будь-якій поверхні. Широке та зручне сидіння забезпечить комфорт під час будь-якої подорожі, а складаний тканинний капюшон захистить дитину від сонця у спекотні дні.
TYPHOON легко трансформується (складаючи підніжку) в класичний триколісний велосипед.

Читати далі


Габарити
Регульована спинка сидіння: 3-рівнева; Висота 108 см; Довжина: 92 см; Регулювання висоти ручки: 83-108 см; Ширина керма: 43 см; Ширина велосипеда: 55 см; Діаметр коліс: передні - 25 см, задні - 20 см; Максимальне навантаження: до 25 кг; Вага: 12,4кг

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023