Стільчик для годування Kinderkraft Livy 3в1 з шезлонгом Calmee

Стільчики для годування

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

7700 грн

Колір

Один стільчик для всієї родини? Чому ні! Livy від Kinderkraft - це дитячий стільчик, який можна використовувати як стільчик для годування маленької дитини, як стільчик для дитини старшого віку, або як стільчик для зовсім дорослої людини - максимальною вагою до 110 кг! Таке крісло стане ідеальним доповненням до дитячої кімнати, їдальні або вітальні. Livy виготовлена ​​з високоякісних матеріалів, які відрізняються довговічністю, виглядають стильно і підходять кожному незалежно від віку.

Крісло легко адаптується до потреб користувача завдяки регулюванню висоти сидіння. Доступно 4 ступенів, щоб крісло було зручним і для піврічного малюка, і для дитини старшого віку, і для підлітка, і для дорослого. Крісло Livy також регулюється по глибині сидіння. 3 сходинки забезпечують зручну і безпечну підтримку маленьких і великих ніжок.

Стільчик Livy дає можливість поєднання з шезлонгом Calmee та надає обом предметам нового характеру. Малюк може лежати на висоті крісла і спостерігати за навколишнім середовищем.

Читати далі


Габарити
Вага: 7,8 кг; Розмір: в82 х ш47 х д60 см; Вага/вік дитини: стільчик для годування: від 6 місяців до 15 кг; крісло: до 110 кг

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023