Стільчик для годування Bugaboo Giraffe Complect+Newborn Set

Стільчики для годування

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

21600 грн

Колір

 Багато молодих батьків стикаються з проблемою вибору правильного дитячого стільчика для своєї дитини. При стрімкому розвитку дитини виникають питання про те, як правильно годувати малюка - на допомогу приходять дитячі фізіотерапевти, які роками займаються анатомією дітей. На їхню думку, дитина готова до розширення свого раціону, коли вона може зберігати положення сидячи з підтримкою на колінах дорослого, добре тримає голову та вміє хапати та відпускати предмети. Тільки правильне положення сидячи з підтримкою забезпечує стабільне положення тазу, яке згодом перетворюється на стабільне положення тулуба та голови. Коли дитина може вільно сидіти, вона може ефективно ковтати і жувати, що захищає від ризику потрапляння їжі в дихальні шляхи.

Bugaboo Giraffe дозволить малюкові зберігати правильне положення під час годування

Дитина повинна сидіти в кріслі прямо - вона не може впасти ні вперед, ні назад, ні набік. Тільки при вертикальній позі дитина зможе безпечно їсти їжу, не боячись вдавитися. Bugaboo Giraffe дозволяє дитині зберігати зручне положення, при якому голова і шия знаходяться в продовженні тулуба, а плечі дитини не підняті занадто високо. Пам’ятайте, що ні в якому разі не можна годувати дитину в автокріслі чи так званій кріслі-гойдалці. Вживання їжі в напівсидячому положенні підвищує ризик захлинутися -  дитина тільки вчиться ефективно ковтати їжу. Вертикальне положення вважається найпростішим і найменш небезпечним положенням, яке може прийняти дитина. Bugaboo Giraffe - це сидіння нового покоління, яке поєднує в собі сучасний дизайн зі стійкістю до стирання, бруду та механічних пошкоджень. Завдяки сучасному дитячому стільчику кожен прийом їжі стане новою пригодою для маленького гурмана.

В комплекті

Дитячий стільчик Bugaboo Giraffe

Дитячий набір Bugaboo Giraffe

Піднос для дитячого стільчика Bugaboo

Накладка Newborn Set для крісла і шезлонга Bugaboo Giraffe

Вкладка Baby Pillow Set для стільця Bugaboo Giraffe

Читати далі


Габарити
Максимальне навантаження: 100 кг; Розміри: 59 х 53,7 х 76,4 см; Вага крісла: 5кг; Вага шезлонга: 3 кг; Навантаження на шезлонг: до 9 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023