Слінг BabyBjorn Harmony Mesh 3D

Слінги

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

8950 грн

Колір

Слінг BabyBjorn Harmony Mesh 3D - зв’язок на все життя. Немає нічого прекраснішого, ніж дитина, яка пригорнулася до своїх батьків, спокійно дихає і відчуває себе в безпеці. Носіння дитини на руках – невід’ємна частина перших моментів спілкування з дитиною. Чим довше ви обіймаєтеся, тим міцніший зв’язок між вами. Це зв'язок на все життя. Переноска абсолютно безпечна для новонароджених. 

BabyBjorn Harmony Mesh 3D пропонує свою допомогу. Переноска абсолютно безпечна для новонароджених вагою від 3,2 кг. Крім того, він розроблений таким чином, щоб максимально розвантажити хребет батьків і звільнити руки. Близькість і комфорт в одному. Тканини в колясці були відрегульовані таким чином, щоб максимально добре пропускати повітря, забезпечуючи оптимальну температуру тіла дитини та батьків.

Слінг BabyBjorn Harmony відповідає вимогам стандартів безпеки європейського EN 13209-2:2015 та американського ASTM F2236

Міжнародний інститут дисплазії кульшового суглоба (IHDI) оцінив BabyBjorn Harmony і визнав її «зручною для стегна». Це означає, що він забезпечує належну підтримку стегон дитини, що важливо в перші місяці життя.

Читати далі


Габарити
Вага дитини: від 3,2 кг до 15 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023