Прогулянкова коляска Bugaboo Dragonfly Black|Grey Melange

Прогулянкові коляски

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

30000

28600 грн

Колір

Прогулянкова коляска Bugaboo Dragonfly -  це міська коляска, доступна як в прогулянковій версії, так і в комплекті 2 в 1 з люлькою. Вона встановлює абсолютно нові стандарти подорожей з дитиною. В прогулянковій колясці Bugaboo Dragonfly комфорт дитини та батьків зв'язаний міцним вузлом. У колясці ви можете знайти такі рішення, як: нахил спинки сидіння, регульована підніжка, два напрямки кріплення прогулянкового блоку, обличчям до батьків або обличчям до світу, п'ятиточкові ремені безпеки, що пристібаються зручною пряжкою та великий капюшон з фільтром UPF50+, який захистить вашу дитину від блиску сонця та шкідливого випромінювання, а вам дозволить насолоджуватися прекрасною погодою. Капюшон також містить вентиляційне вікно для циркуляції повітря.

 Прогулянкова коляска Dragonfly буде служити вашій дитині з 6+ місяців до 22 кг. Також це коляска, якщо до неї придбати окремо люльку та адаптери, створює ідеальний набір 2 в 1. Все це з увагою до деталей і преміум якістю - створено, щоб служити роками.

Читати далі


Габарити
Вага коляски: 7,9 кг; Максимальна вага дитини: 22 кг; Розмір в складеному стані з сидінням: 36 x 52 x 89 см; Розмір в розкладеному вигляді: 106 x 52 x 104 см.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023