Прогулянкова коляска Britax Romer Smile 5Z

Прогулянкові коляски

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

20000 грн

Колір

Прогулянкова коляска Britax Romer Smile 5Z - ідеальний компроміс між міською та позашляховою коляскою. Вона має тонку, компактну конструкцію, встановлену на великих, м’яких, стійких до проколів колесах. При цьому вона зберігає легкість маневрування. Великою перевагою коляски є забезпечення більшої безпеки після настання темряви - у різних місцях розміщені світловідбиваючі елементи, завдяки яким ви матимете сяйво, яке неможливо не помітити під час прогулянки. Це робить коляску завжди помітною, а разом з нею і вашу родину.

Britax Romer Smile 5Z доступна у багатьох комплектаціях: як прогулянкова коляска для дітей до 22 кг, як коляска 2 в 1 із сумісною люлькою і у комплекті 3 в 1 з люлькою та автокріслом Baby-Safe, окремо також можна докупити базою Flex для автокрісла.

Вибравши варіант з люлькою і автокріслом, коляску можна використовувати з першого дня життя дитини приблизно до 4 років.

 

Читати далі


Габарити
Розмір: 112 х 57 х 97,7 см; Розміри в складеному вигляді: 57 х 40 х 90 см; Місткий кошик для покупок до 7 кг; Вага: 13,8 кг. Максимальне навантаження: до 22 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023