Ліжко-манеж Kinderkraft Joy 2 з Аксесуарами

Ліжка та манежі

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

3750 грн

Колір

Kinderkraft JOY 2  з Аксесуарами - це дитяче ліжечко 2 в 1, розроблене для батьків, яким подобаються продукти, що поєднують у собі багато функцій. Ліжечко JOY 2 можна використовувати під час подорожі як туристичне ліжечко або як стаціонарне ліжечко-манеж на кожен день.

Ви можете скласти JOY 2 до компактного розміру за 5 секунд. Воно легке і компактне та поміщається в транспортну сумку, що входить в комплект. Завдяки цьому ми можемо брати ліжечко з собою в похід, на відпочинок або в гості до родини.

Kinderkraft JOY 2 має бічний вихід, через який дитина старшого віку може самостійно залізти та вилізати з ліжка.

Виріб виготовлено з якісних, безпечних, перевірених матеріалів. Вони не тільки приємні на дотик, але також легко чистяться. JOY 2 має красиві, універсальні кольори, які впишуться практично в будь-яке приміщення. Ліжко має легкий і витончений дизайн - воно ідеально впишеться у вітальню, спальню або дитячу кімнату.

В комплекті

  • дитяче ліжечко;

  • інтерактивна карусель зі звуком, світлом та плюшевими іграшками;

  • пеленальний столик;

  • підвісний органайзер;

  • транспортна сумка.

Читати далі


Габарити
Вік: від народження; Вага: 14,9 кг; Розмір: 129 x 73 x 76,5 см; Розміри матраца: 120 x 60 см; Сумка для транспортування в комплекті. Максимальне навантаження: 15 кг; Максимальне навантаження на пеленальний столик: 11 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023