Універсальна коляска 2в1 Britax Romer Smile III

Коляски 2 в 1

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

24000 грн

Колір

Універсальна коляска 2в1 Britax Römer Smile III - коляска, яка володіє чудовими прохідними якостями, завдяки чому підходить для подорожей по будь-якій, навіть вибоїстій місцевості. Smile 3 оснащений функціями, які полегшують щоденні пересування з дитиною та здатні задовільнити потреби навіть найвибагливіших батьків.

Smile III  пропонує вам і вашій дитині найкраще рішення для комфорту та безпечних подорожей. Ви можете швидко змінити дитячу коляску на прогулянкову коляску, а шассі забезпечує максимальну маневреність. Його чудова підвіска та наповнені повітрям шини забезпечують максимально комфортну поїздку як для батьків, так і для дитини.

Універсальна коляска 2в1 Britax Römer Smile III включає в себе люльку SMILE III, яка надає вашій дитині простір для росту, і має м’який, зручний матрац для ергономічного положення лежачи протягом перших місяців життя вашої дитини. Також до комплекту входить прогулянковий блок SMILE III та шасі із чудовою подвійною підвіскою, що забезпечує плавну та комфортну поїздку будь-якою місцевістю.

Читати далі


Габарити
Вага: 13 кг; Розмір в складеному вигляді: 90 х 40 х 57 см; Розмір рами в складеному вигляді: 84 х 27 х 57 см; Максимальна вага дитини: 22 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023