Коляска 2в1 Muuvo Quick 4.0

Коляски 2 в 1

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

20080 грн

Колір

   Коляска Muuvo Quick 4.0 це добре укомплектована коляска 2в1 для дітей від народження. Вона доставить вас практично куди завгодно! Коляска з великими гелевими колесами, добре підібраною амортизацією забезпечить плавну поїздку незалежно від дороги. В неї присутні всі необхідні аксесуари для комфортної прогулянки в будь-яку погоду, а саме чохол для ніг, москітна сітка, дощовик і сумка. 

   Подовжена люлька, яку можна встановити безпосередньо на раму або на додаткові адаптери висоти, оснащена системою Memory Buttons, що дозволяє комфортно та безпечно відстібати її однією рукою.

   З думкою про батьків і дитину ми також доопрацювали систему кріплення сумки на телескопічній ручці коляски, вентиляцію люльки 3D Airflow, перфоровану спинку прогулянкового блоку і систему регулювання капюшона по висоті.

   У складеному вигляді коляска маленька - це величезна перевага моделі Muuvo Quick 4.0. Коляску також легко зберігати та транспортувати.

 

 

Читати далі


Габарити
Вага коляски з люлькою: 11.2 кг; Вага люльки: 4 кг; Максимальна вага дитини в колисці: до 9 кг; Розміри спального місця люльці: 33 см - 77 см; Вага прогулянки: 10.8 кг; Максимальна вага дитини у прогулянці: до 22 кг;

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023