Коляска 2 в 1 Bumprider Connect 3 White

Коляски 2 в 1

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

22899 грн

Колір

   В ПОДАРОК !!! :  Сумка для коляски Bumprider Connect

 Коляска 2в1 Bumprider Connect 3 - це коляска, яку можна використовувати з перших днів життя вашого малюка. Це одна з найменших і найлегших колясок у світі з можливістю установки автокрісла. Швидке складання і компактні розміри в складеному вигляді, що відповідають розмірам ручної поклажі, є одними з найважливіших переваг коляски.
    Ідеально підходить для батьків, які багато подорожують і хочуть брати з собою дітей. Зручна і безпечна люлька забезпечить Вашій дитині простір для комфортних прогулянок навіть через кілька днів після народження, а коли малюк зможе самостійно сидіти Ви зможете швидко замінити люльку на прогулянкове сидіння.

 Якщо скоро у вас народиться друга дитина або двійня, ви можете скористатися зручною опцією з'єднання двох колясок Connect 3 разом. Це той елемент, який відрізняє цю модель коляски від інших. Для з'єднання двох рамок не потрібні додаткові кріплення, адже це можна зробити за допомогою магнітів, розташованих у рамці.

Читати далі


Габарити
Розміри коляски в складеному вигляді: 62 см х 49 см х 23 см; Вага прогулки: 7,2 кг; Розміри люльки: 77см х36 см; Вага люльки: 2,4 кг.Максимальне навантаження: до 25 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023