Автокрісло Britax Romer Versafix i-Size 9-36 кг

Група 9-36

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

13720 грн

Колір

  Britax Romer Versafix - це автокрісло, що відповідає стандарту i-Size, призначене для дітей зростом від 76 до 150 см або вагою від 9 кг до 36 кг. Його розроблено таким чином, що в перші місяці його можна використовувати з внутрішнім 5-точковим ременем безпеки (до 22 кг), потім Versafix трансформується в автокрісло для дітей старшого віку з високою спинкою, в якій дитина пристібається 3-х точковим автомобільним ременем безпеки. Функція Flip&Grow забезпечує швидку зміну сидіння.

Незалежно від групи зросту/ваги дитини, сидіння Versafix може нахиляти спинку, що дозволяє змінювати її в багатьох положеннях.

Багато елементів забезпечують безпеку дитини, включаючи V-подібний підголівник, додаткову точку кріплення Secure Guard, контурне сидіння та направляючі, що полегшують установку ременя. Сидіння просте у використанні та догляді - його чохол знімається, а підголівник і ремені регулюються.

Сидіння встановлюється за допомогою ременя Isofix + Top Tether для групи 76-105 см, але коли зріст дитини перевищує 100 см, ми можемо встановити крісло за допомогою ременя безпеки та з’єднувачів Isofix або тільки ремнем.

Читати далі


Габарити
Розмір: 48 х 44 х 60 см; Кріплення: система Isofix та ремінь Top Tether; Вагова група: 9-36кг | 5 місяців - 12 років | 76 - 150 см; Напрямок монтажу: Вперед

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023