Автокрісло Britax Romer Safe-Way M i-Size 9-36кг

Група 9-36

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

15320 грн

Колір

   Шукаєте автокрісло для своєї дитини, яке дозволить вам їздити задом наперед якомога довше? Britax Romer Safe-Way M - крісло RWF для дітей від 3 місяців до 7 років, зростом 61-125 см. Він був розроблений у Німеччині та пройшов Swedish Plus Test. Завдяки позитивній оцінці незалежної авторитетної інституції ви можете бути впевнені, що сидіння є продуктом, який забезпечує безпеку та комфорт. Додатковим підтвердженням є відповідність стандарту UN R129.

  Safe-Way M росте разом з дитиною завдяки знімній вставці та одночасному регулюванню підголівника та ременів безпеки. Сидіння має м'яке м'яке сидіння, бічні крила, що захищають від бічних ударів, 5-точкові ремені безпеки з протекторами.

  Система ClickTight автоматично натягує ремінь, що робить установку легшою та стабільнішою. Сидіння можна встановити за допомогою автомобільного 3-точкового ременя безпеки, опорної ніжки та нижнього ремня.

Читати далі


Габарити
Розміри: 77 х 44 х 58 см; Вага: 8,6 кг; Для дітей ростом: 61-125 см; Максимальна вага дитини: 36 кг; Напрямок монтажу: Назад.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023