Автокрісло Britax Romer Max-Safe PRO

Група 0-36

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

19940 грн

Колір

   Відкрийте для себе автокрісло, в якому дитина може їздити проти руху до 7 років і при цьому відчувати себе добре і комфортно - Britax Romer Max-Safe PRO - це крісло, адаптоване до потреб кожної дитини, яка подорожує в автомобілі від від народження до 7 років, ростом 61-125 см та максимальною вагою 36 кг. Відповідність стандарту UN R129 і безпека, перевірена Swedish Plus Test, означає, що автокрісло Max-Space PRO заслуговує на довіру.

На ергономічний дизайн сидіння впливає вставка для немовлят зростом до 87 см, нахилене положення, регульований підголівник та винятково м’яка обробка. Кількох слів достатньо, щоб підсумувати найважливіші характеристики автокрісла, але насправді Britax Romer Max-Safe PRO є результатом кропіткої роботи багатьох людей, у тому числі видатних дизайнерів та інженерів.

Для установки крісла в автомобіль не потрібна система ISOFIX, установка проста і швидка. Безпека установки забезпечується стабілізуючою ніжкою і системою ClickTight, що автоматизує натяг ременя. Встановлення проти руху.

Читати далі


Габарити
Розмір: 58 х 44 х 77 см; Вага: 9 кг; Для дітей зросту: 61-125 см; Максимальна вага: 36 кг; Напрямок монтажу: проти руху.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023