Автокрісло Cybex Cloud T i-Size 0-13

Група 0-13

Є в наявності

11200 грн

Колір

Cybex Cloud T i-Size - це нове покоління дитячих крісел. Він легкий, дихаючий, функціональний, тому що його можна скласти в лежаче положення, і перш за все, він вписується в стиль, який підходить до сучасних колясок. Cloud T i-Size означає максимальну безпеку, яке добре виконуватиме свої функції під час тривалих поїздок. А спеціальна база  Base T Isofix забезпечує комфортну установку крісла в автомобілі та гарантує його правильне кріплення.

Встановлювати Cloud T i-Size можна двома способами: традиційним кріпленням 3-х точковим ременем автомобіля або за допомогою бази  Base T  isofix. Після кріплення до основи сидіння повертається на 180°, тобто ви можете повернути його набік. Відповідними моделями є Base T і Base Z2.

Щоб використовувати функцію лежачи, сидіння має бути встановлено на рамі коляски або на базі Isofix  Base T .

Щитки від бічних ударів забезпечують на 25% додатковий захист від бічних ударів. Захист від бокового удару також можна скласти, якщо місця в автомобілі обмежено.

Зручна система кріплення автокрісла на раму колясок не тільки від Cybex, а й інших виробників. Умова - наявність відповідних адаптерів для обраної моделі коляски.

Читати далі


Габарити
Вага: 4,5 кг; Розмір: 64,5 х 44,0 х 38,0 - 60,0 см; Призначений для дітей зросту: 45–87 см.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023