Електротрактор LEAN Toys CH9959

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

8820 грн

Колір

Діти, яким виповнилося всього кілька років, люблять різноманітні транспортні засоби - одні захоплюються гоночними автомобілями, інші захоплюються мотоциклами або будівельними машинами. Тут ви знайдете подарунок для кожного з них. 

Представлений трактор CH9959 неодмінно викличе посмішку на обличчі дитини, подарувавши їй зовсім інший вимір задоволення. Зручно вмостившись на водійському сидінні, малюк може натиснути кнопку СТАРТ, вибрати за допомогою перемикача швидкість - низьку або високу, а потім натиснути ногою на педаль газу, трактор рушить вперед! Коли ваш малюк грається, переконайтеся, що він пристебнутий паском безпеки та використовує низьку швидкість - з часом змініть її на вищу швидкість, щоб водій отримав ще більше задоволення.

Всередині знаходиться чорне крісло, навпроти якого обертається кермо, кнопки управління і музична панель з входом USB і Bluetooth. Автомобіль малюка живиться від батареї ємністю 12 В 7 Ач і двох двигунів по 45 Вт. Ці компоненти дозволяють грати на швидкостях від 2 до 4 км/год. Трактор призначений для дітей від 3 років - єдине обмеження - навантаження понад 35 кг.

Комплектація

Ремені безпеки: +

Відкриття дверей: X

Ключі: X

Крісла: Пластик

Колеса: Пластмаса з гумкою

Пульт: 2.4G

Освітлення: Передній світлодіод

Аудіо: USB, Bluetooth, FM-радіо

 

Читати далі


Габарити
Потужність: 2x45 Вт; Акумулятор: 12V7Ah; 2 швидкості (швидка/повільна); Розмір: 148 см х 66 см х 59 см; Швидкість: 2-4 км/год; Вага: 15,5 кг; Максимальне навантаження: 35 кг

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023