Електромобіль Ramiz Mercedes G63 6x6

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

18600 грн

Колір

У Mercedes подбали про те, щоб їхня легендарна модель G привнесла щось додаткове навіть у дитячій версії. У нас є чудовий електричний іграшковий акумуляторний автомобіль із функціями, яких ви не знайдете в жодній іншій моделі. Так, кожне колесо має один окремий двигун. Загальна потужність шести двигунів становить 6x45 Вт = 270 Вт. У комплект входить акумулятор місткістю 12V/14Ah. Запас ходу одного акумулятора коливається в межах 1-2 годин. Іграшковий автомобіль витримає навантаження до 110 кілограмів. 

Ззаду іграшкового автомобіля є знімний ящик для зберігання любимих іграшок. Одна частина коробки має кришку. Але якщо перевернути коробку догори дном, вона виконує функцію сидіння для іншого пасажира – наприклад, батьків. Батьки ставлять ноги на пороги іграшкової машинки, при цьому зовнішня педаль знаходиться на правому порозі. Таким чином ви також можете керувати машинкою. Завжди дотримуйтеся максимальної вантажопідйомності та не перевантажуйте автомобіль. Це винагородить вас довшим терміном служби.

Для полегшення посадки двері можна відкривати з обох боків. Іграшкова машинка включається кнопкою Start на панелі приладів. При включенні загоряються звукові ефекти реву двигуна і засвічується панель приладів. Водій знає, що може їхати. Тоді все, що вам потрібно зробити, це натиснути на педаль. Натискаючи на педаль, іграшкова машинка плавно рушає, відпускаючи педаль, вона сама гальмує. Швидкість руху 3-5 км/год, що можна порівняти зі швидкою ходьбою. Про всяк випадок Mercedes G63 оснащений п'ятиточковим ременем безпеки. Таким чином, їзда в іграшковій машині на 100% безпечна для вашої дитини.

Дитячий електромобіль Mercedes G63 AMG 6x6 оснащений пультом 2.4G. Це має пріоритет над ручним керуванням. Ви завжди маєте повний контроль над автомобілем і можете зупинити його в будь-який час. Це стосується і випадків, коли дитина буде тримати ногу на педалі.

Комплектація

Ремені безпеки: +

Відкриття дверей: +

Ключі: X

Амортизатори: Ззаду та спереду

Додаткове обладнання: педаль газу для батьків

Крісла: М'яка екошкіра

Колеса: М'який EVA

Індикатор заряду: +

Пульт: 2.4G

Овітлення: Передній та задній світлодіод

Аудіо: MP3, AUX вхід, Гніздо для карти SD, Вхід USB, FM радіо

Читати далі


Габарити
Потужність: 6 x 45 Вт; Акумулятор: 12V/14Ah; Розмір: 140 х 72 х 60 см; Вага: 42,5 кг; Максимальне навантаження: 110 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023