Електромобіль Ramiz Buggy Strong Racing ATV Безщітковий Двигун

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

30200 грн

Колір

Модель дитячого акумуляторного Buggy Strong Racing ATVвід Ramiz розроблена з увагою до найменших деталей, що сприяє позитивним емоціям у юного гонщика. Міцна і масивна конструкція в поєднанні з високоякісними матеріалами гарантує чудове задоволення протягом багатьох років і стійкість до пошкоджень. Цей дитячий акумуляторний автомобіль неодмінно виправдає очікування маленьких любителів автомобілебудування. У нього унікальний дизайн в поєднанні з потужним безщітковим двигуном на 180 W

 і 24V14Ah акумуляторною батареєю та автоматичною коробкою передач. А зручні сидіння з вентильованої екошкіри дозволять вашій дитині комфортно сидіти під час подорожі.

Buggy встановлений на великі надувні резинові колеса. Завдяки цьому Ваша дитина зможе їздити на машині не тільки по твердій поверхні, але і по нерівностям. Великий дорожній просвіт дозволить долати перешкоди, які зустрічаються під час поїздок.

Комплектація

Пульт: -

Колеса: Надувні колеса, 37х13 см

Амортизатори: Ззаду 

Овітлення: Передній та задній світлодіод

Аудіо: FM радіо, MP3, AUX, Bluetooth, звукові сигнали на кермі

FM радіо: -

Індикатор заряду: +

Крісла: Вентильована екошкіра, 60x26x32 см, 3-ступеневе регулювання сидіння

Ремені безпеки: +

Відкриття дверей: +

Ключі: X

Кількість місць: 2

Читати далі


Габарити
Потужність: Безщітковий двигун 180 W; Акумулятор: 24V14Ah; Пульт: немає; Розмір: 130 х 92 х 82 см; Вага: 53 кг; Максимальне навантаження: 100 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023