Електромобіль Ramiz Bolid XR-1

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

9200 грн

Колір

   Bolid XR-1 - це фантастичний спортивний транспортний засіб на акумуляторі для дітей від 3 років. Він оснащений двома двигунами по 35 Вт і акумулятором 12V/7Ah. Модель має великі колеса з піни EVA з підшипниками, задні та передні амортизатори з незалежною підвіскою кожного колеса. Конструкція автомобіля встановлена ​​на сталевий каркас. Він обладнаний спортивним профільованим сидінням, посиленим металевим каркасом, ременем безпеки та регулюванням керма. Автомобіль їде вперед і назад і має дві швидкості: швидка/повільна. Максимальне навантаження не повинне перевищувати 35 кг. 

   Час зарядки становить від 8 до 10 годин. За правильного використання акумулятор він не повинен залишатися розрядженим довше 24 годин, оскільки термін його служби може значно скоротитись

Читати далі


Габарити
Потужність двигуна: 2х35 Вт; Ємність акумулятора: 12V/7Ah; Кількість місць: 1; Сидіння: пластик; Пульт ДК- немає; Колеса: піна EVA ; Панель аудіо: MP3, Bluetooth, AUX вхід; Розміри автомобіля: 133смх62смх63см; Вага: 21,5кг; Навантаження до 35 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023