Електромобіль LEAN Toys XMX603 Spider

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

13100 грн

Колір

Ваша дитина змалку мріє водити автомобіль? Ви можете зробити це можливим, подарувавши йому позашляховик на акумуляторі XMX60 Spider.

Цей автомобіль на акумуляторі  розроблений з увагою до найменших деталей. Міцна і масивна конструкція в поєднанні з високоякісними матеріалами гарантує чудове задоволення протягом багатьох років і стійкість до пошкоджень. Привабливість моделі підсилюється дверима, що відкриваються, і амортизаторами, на яких вона встановлена, що робить водіння по нерівній і вибоїстій місцевості набагато приємнішим і пригодницьким. Цей  дитячий акумуляторний автомобіль неодмінно виправдає очікування маленьких любителів автомобілебудування. Варто звернути увагу на його унікальний дизайн, 4 двигун по 45W, триступеневу автоматичну коробку передач і підсвічування панелі приладів. 

Автомобіль на акумуляторі  не означає, що ваша дитина може вільно керувати ним - ви завжди можете контролювати його швидкість за допомогою пульта дистанційного керування. Дана модель призначена для дітей від 3 років, але навіть молодші водії можуть користуватися нею під наглядом батьків. XMX603 Spider має сертифікат CE, що забезпечує безпечне використання. 

Читати далі


Габарити
Потужність: 4x45 Вт; Акумулятор: 2x12V7Ah; Розмір: 124 см х 82 см х 81 см; Швидкість: 3-6 км/год; Вага: 35 кг; Максимальне навантаження: 50 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023