Електромобіль LEAN Toys Mercedes GLC 63S 4x4 Лакований

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

10850 грн

Колір

Відтепер ваша дитина може мати власний автомобіль! Здійсніть мрію вашої дитини, купивши машину на акумуляторі  Mercedes GLC 63S 4x4 QLS-5688. Нехай ваша дитина відчує радість і свободу від самостійного водіння.

Дитяча  машина на акумуляторі  виглядає як справжня машина - з тією різницею, що її розміри адаптовані під дитину. Міцна конструкція з високоякісних матеріалів гарантує постійне задоволення протягом багатьох років. Акумуляторна машина  Mercedes GLC 63S 4x4  виконана в сучасному стилі, що задовольнить смаки не тільки найменших любителів автомобілів, а й їхніх батьків. Продуманий до дрібниць інтер'єр і елементи, що імітують справжні деталі,  дозволять вашій дитині відчути себе в справжньому автомобілі, який, звісно, ​​вміє їздити. 

Автомобільна Mercedes QLS-5688 призначена для всіх дітей  старше 3 років, але навіть молодші гонщики можуть користуватися нею під вашим пильним оком батьків за допомогою дистанційного пульта.

Комплектація

Ремені безпеки: +

Відкриття дверей: +

Ключі: X

Крісла: Екошкіра

Колеса: М'яка EVA

Пульт: 2.4G

Аудіо: Мелодії і сигнал на кермі

Музична панель з MP3, USB, SD, Bluetooth

Читати далі


Габарити
Потужність: 4x45 Вт; Акумулятор: 12V7Ah; 3 швидкості; Розмір: 115см х 70см х 55см; Швидкість: 3-5 км/год; Вага: 17 кг; Максимальне навантаження: 30 кг

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023