Електромобіль LEAN Toys Mercedes GLA45

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

7999 грн

Колір

   Mercedes GLA - це автомобіль, який неодмінно приверне увагу всіх перехожих дивовижним дизайном, і схожістю до повнорозмірного автомобіля. Він має багато переваг - насамперед його кольори, які, безсумнівно, вкрадуть серце кожної дитини.

   Призначений для дітей вагою до 30 кг. Іграшка створена з великою увагою до деталей. Швидкість, яку може розвивати маленький водій, становить від 3 до 5 км/год  - модель оснащена трьома швидкостями, завдяки яким кожен може вибрати темп їзди, відповідний його навичкам і двома способами гальмування: автоматичне після відпускання педалі газу або екстрене за допомогою пульта дистанційного керування, щоб ви могли вчасно зреагувати в разі небезпеки.

   Колеса з м’якої піни Eva добре працюють на нерівній місцевості, поглинаючи вібрацію. Передні світлодіодні фари освітлюватимуть дорогу під час гри в сутінках покращуючи видимість малюка.

Читати далі


Габарити
Потужність: 2x45 Вт; Акумулятор: 1x12V4.5Ah; 3 швидкості; Розмір: 100см х 58см х 46см; Швидкість: 3-5 км/год; Вага: 11 кг; Максимальне навантаження: 30 кг

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023