Електромобіль LEAN Toys Mercedes AMG GTR

Електротранспорт

Немає в наявності

7099 грн

Колір

   Фантастичний автомобіль Mercedes AMG GT R - це транспортний засіб, який, безсумнівно, приверне увагу всіх перехожих. Він порадує, серед іншого, м’язистим силуетом, виступаючим капотом, спортивним спойлером і вертикальними ребрами радіатора. «Мерседес» — автомобіль, який можна сміливо назвати мрією кожного підлітка.

 Що приховує «під капотом» представлений автомобіль? Два двигуни по 45 Вт кожен, акумулятор 12В 4,5Аh і автоматична трансмісія з трьома швидкостями на вибір. Ще однією перевагою Mercedes AMG GT R є те, що він встановлений на м’які колеса EVA зі спеціального, інноваційного пластику.

 Керувати мініатюрним автомобілем дуже просто. Акумуляторний Mercedes за ліцензією Daimler AG, згідно з рекомендаціями виробника, призначений для всіх дітей старше 3 років, але завдяки пульту дистанційного керування 2.4G, що входить до комплекту, ним можуть успішно користуватися навіть діти молодшого віку. Автомобіль вмикається спеціальною кнопкою біля керма з клаксоном і звуками, що є дуже простим рішенням. Щоб зупинити автомобіль, просто зніміть ногу з педалі газу або, в екстреній ситуації, скористайтеся пультом дистанційного керування.  

   Спортивний Mercedes AMG GT R створювався з особливою ретельністю, що можна побачити, дивлячись на всі деталі. Для його виготовлення використовувався сертифікований матеріал, безпечний для дітей, завдяки чому автомобіль отримав сертифікат CE, що підтверджує його відповідність вимогам стандартів ЄС.

Читати далі


Габарити
Потужність: 2x45 Вт; Акумулятор: 1x12V4.5Ah; 3 швидкості; Розміри: 99см х 55см х 41см; Швидкість: 3 км/год; Вага: 10 кг; Максимальне навантаження: 25 кг

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023