Eлектромобіль LEAN Toys Lamborghini STO DRIFT

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

9900 грн

Колір

   Якщо ваша дитина хоче стати водієм і їй ще далеко до повноліття, скористайтеся пропозицією mommy.com.ua У нашому магазині ви знайдете феноменальний Lamborghini STO DRIFT для дітей від 3 років, який практично нічим не відрізняється від свого справжнього побратима. 

 Електромобіль від LEAN Toys Lamborghini STO DRIFT — це гарантована година захоплюючих автомобільних пригод для наймолодших. Елегантний автомобіль у стилі марки Lamborghini  сподобається кожній дитині. Призначений для дітей вагою до 30 кг. Іграшка створена з великою увагою до деталей. Автомобіль має два способи гальмування: автоматичне після відпускання педалі газу або екстрене за допомогою пульта дистанційного керування, щоб ви могли вчасно зреагувати в разі небезпеки. Колеса з м’якої піни Eva добре працюють на нерівній місцевості, поглинаючи вібрацію. Передні світлодіодні ліхтарі освітлюватимуть дорогу під час гри в сутінках, створюючи атракціони та покращуючи видимість малюка. Такий автомобіль на акумуляторі - чудовий подарунок для вашого сина чи доньки.

Читати далі


Габарити
Потужність: 2x45 Вт; Акумулятор: 24V4.5Ah; Розмір: 117 см х 70 см х 45 см; Швидкість: 7-9 км/год; Вага: 16 кг; Максимальне навантаження: 30 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023