Електромобіль LEAN Toys Jeep S2388

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

9760 грн

Колір

Ваша дитина змалку мріє водити автомобіль? Ви можете зробити це можливим для неї, подарувавши йому позашляховик на акумуляторі. Нехай ваша дитина відчує відповідальність і незалежність. Пам’ятайте, що якісне обладнання має важливе значення, тому обирайте S2388 без жодних хвилювань.

Модель S2788 розроблена з увагою до найменших деталей, що сприяє позитивним емоціям у юного гонщика. Міцна і масивна конструкція в поєднанні з високоякісними матеріалами гарантує чудове задоволення протягом багатьох років і стійкість до пошкоджень. Цей дитячий акумуляторний автомобіль неодмінно виправдає очікування маленьких любителів автомобілебудування. У нього унікальний дизайн, 4 двигуни по 45 Вт, автоматичну коробку передач і підсвічування панелі приладів. Зручне сидіння дозволить вашій дитині комфортно сидіти під час подорожі.

Позашляховик S2388 встановлений на великі колеса з м'якого матеріалу EVA. Завдяки цьому ми можемо їздити на машині не тільки по твердій поверхні, але і по делікатним нерівностям. Великий дорожній просвіт дозволить долати перешкоди, які зустрічаються під час поїздок.

Читати далі


Габарити
Потужність: 4x45 Вт; Акумулятор: 12V10Ah; 3 швидкості; Розмір: 116см х 69см х 80см; Швидкість: 3-4 км/год; Вага: 23 кг; Максимальне навантаження: 30 кг

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023