Електромобіль LEAN Toys Ford Mustang GT Drift

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

16199

15100 грн

Колір

   Електромобіль LEAN Toys Ford Mustang GT Drift такий же хороший, як і його повнорозмірна модель - його дизайн і виготовлення ґрунтуються на оригінальній ліцензії Ford Motor Company. Автомобіль, що живиться від двох гелевих батарей по 12В7 Аh (об'єднаних у 24V) і двох двигунів по 200 Вт, нікого не розчарує. Ford Mustang GT також має функцію дрифту, завдяки якій він може розвивати швидкість до 15 км/год. Він також має ручку та два невеликих колеса, так що коли акумулятор розряджений, батьки можуть легко та зручно транспортувати автомобіль.
Комфорт водіння забезпечує зручне сидіння з екошкіри та музична панель з FM-радіо, USB, SD.
   Як керувати цим транспортним засобом? Це дуже легко. Ford Mustang GT Drift призначений для всіх дітей старше 3 років. У розпорядженні малюка кермо, коробка передач і педаль газу. Це рішення дуже функціональне та інтуїтивно зрозуміле, тому самостійне керування власним автомобілем не викличе жодних проблем у жодного водія. Також машина принесе велику радість дітям молодшого віку - ретельно закріпивши ремінь, дитина може подорожувати на своєму Ford Mustang GT під керуванням батьків. Адже у комплекті є пульт дистанційного керування 2.4G, який має функцію руху вперед/назад, керування вправо/вліво, вибір швидкості та можливість екстреної зупинки автомобіля.

Читати далі


Габарити
Потужність: 2x200 Вт; Акумулятор: 2x12V7Ah. Вага: 22 кг; Максимальне навантаження: 30 кг. Розмір: 125 см х 74 см х 54 см; Швидкість: 5-8 км/год, 10-15 км/год.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023