Електромобіль LEAN Toys Audi Q5 Лакований

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

10150 грн

Колір

    Усім відомий Audi Q5 – це автомобіль, який привертає увагу кожного – він поєднує в собі динаміку, стиль і комфорт найвищої якості. Найпопулярнішими деталями автомобіля є вузька лінія злегка тонованих вікон і широка велика решітка радіатора. Audi Q5 для дітей працює від акумулятора на 12В 7Аh і двох двигунів загальною потужністю 90 Втмає оригінальну ліцензію від компанії, завдяки чому прикрашений логотипом виробника в передній і задній частинах і на кермі. 

   Машинка, призначена для дітей, запускається натисканням кнопки, розташованої в центральному місці. Увімкнення активує передні світлодіодні ліхтарі які покращуючи видимість дитини на дорозі. На панелі є радіо з  MP3 входом, а також порт USB і TF Card. Поруч розташовані кнопки, які дозволяють регулювати гучність музики, а також перемикати пісні та ставити їх на паузу. 

   Згідно з рекомендаціями виробника, чорний Audi Q5 призначений для водіїв віком від 3 років. Проте ми віримо, що гра під пильним оком батьків принесе велику радість і маленьким дітям - у цьому допоможе пульт дистанційного керування 2.4G, який входить до комплекту.  Обмеженням по вантажопідйомністю автомобіля становить 30 кг. 

Читати далі


Габарити
Потужність: 2x45 Вт; Акумулятор: 12V7Ah; Розмір: 116см х 75см х 56см; Швидкість: 3-5 км/год; Вага: 20 кг; Макс. навантаження: 30 кг

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023