Електромобіль LEAN Toys Audi Q5 Двохмісний Лакований

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

18199 грн

Колір

   Усім відомий Audi Q5 – це автомобіль, який привертає увагу кожного – він поєднує в собі динаміку, стиль і комфорт найвищої якості. Найпопулярнішими деталями автомобіля є вузька лінія злегка тонованих вікон і широка велика решітка радіатора. Audi Q5 для дітей працює від двох акумуляторів 12В 7Аh і чотирьох двигунів загальною потужністю 180 Втмає оригінальну ліцензію від компанії, завдяки чому прикрашений логотипом виробника в передній і задній частинах і на кермі. 

   Машинка, призначена для дітей, запускається натисканням кнопки, розташованої в центральному місці. Увімкнення активує передні світлодіодні ліхтарі які покращуючи видимість дитини на дорозі. Ще одним елементом, про який варто відзначити, є  сенсорний РК-дисплей з функцією відтворення музики, мультфільмів або фотографій. Його корпус має порт для навушників, SD-карту та USB-порт. Поруч розташовані кнопки, які дозволяють регулювати гучність музики, а також перемикати пісні та ставити їх на паузу. 

   Згідно з рекомендаціями виробника, чорний Audi Q5 призначений для водіїв віком від 3 років. Проте ми віримо, що гра під пильним оком батьків принесе велику радість і маленьким дітям - у цьому допоможе пульт дистанційного керування 2.4G, який входить до комплекту. Обмеженням по вантажопідйомністю автомобіля становить 40 кг. 

Читати далі


Габарити
Потужність: 4x45 Вт; Акумулятор: 2x12V7Ah; 3 швидкості; Розмір: 145 см х 93 см х 66 см; Швидкість: 3-5 км/год; Вага: 33 кг; Максимальне навантаження: 40 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023