Дитячий електронавантажувач LEAN Toys

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

12199 грн

Колір

    Дитячий навантажувач на акумуляторі - це реалістично сконструйований транспортний засіб, який дозволить дітям побувати в ролі справжніх навантажувачів! Завдяки важелю керування ви можете підіймати та опускати вилки, що ще більше покращує справжній досвід гри. У набір входить спеціальний піддон, на якому діти можуть складати та переносити різні вантажі. Максимальне навантаження на піддон становить 10 кг, а максимальна вага, яку можна підняти вилами вантажівки - 5 кг.

   Сидіння, оздоблене екошкірою, і м'які колеса EVA гарантують комфортну подорож і плавність їзди по різних поверхнях. Автоматичне гальмо, яке спрацьовує при відпусканні педалі газу, забезпечує безпеку та контроль над  рухом. Крім того, дистанційне керування дозволяє батькам грати разом і контролювати навантажувач.

Цей дитячий навантажувач на акумуляторі від LEAN Toys  - це унікальна можливість розвинути творчі здібності та весело провести час. Завдяки численним функціям і увазі до деталей він виправдає очікування як дітей, так і їхніх батьків.

Читати далі


Габарити
Потужність: 2x45 Вт; Акумулятор: 1x12V10Ah; Розмір: 148 см х 63 см х 101 см; Швидкість: 2-6 км/год; Вага: 25 кг; Максимальне навантаження: 30 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023