Дитячий електромобіль LEAN Toys HL1638

Електротранспорт

Доступно під замовлення. Відправка 3-5 днів

6199 грн

Колір

   Автомобіль на акумуляторі HL1638 виглядає як справжній автомобіль, розміри якого адаптовані під дитину. Міцна конструкція з матеріалів найвищої якості гарантує постійне задоволення протягом багатьох років. Дитяча акумуляторна машина, виконана в сучасному стилі, задовольнить смаки не тільки найменших шанувальників автомобільних іграшок, а і їхніх батьків. Вишуканий салон і елементи, що імітують справжні деталі, дозволять дитині відчути себе в справжньому автомобілі.

   Машинка HL1638 оснащена входом для MP3-плеєра, а також USB-портом і SD-картою, що дозволяє відтворювати улюблені пісні маленького водія і його батьків. Модель також оснащена практичним індикатором заряду батареї, який дозволяє перевіряти стан батареї під час заряджання та гри. Вона обладнана п'ятиточковими ремнями безпеки, можливість блокування дверей від випадкового відкриття та амортизаторами, які полегшують водіння по нерівній поверхні.
   Завдяки високій потужності двигуна автомобіль, яким керує молодий водій, може розвивати швидкість від 3 до 6 км/год. Ви можете контролювати це, зупиняючи автомобіль в екстреній ситуації за допомогою пульта дистанційного керування, що входить у комплект.  

Електромобіль HL1638 призначений для дітей від 3 років, але навіть молодші гонщики можуть використовувати її під вашим наглядом. 

Читати далі


Габарити
Потужність: 2x45 Вт; Акумулятор: 2x6V4.5Ah; 3 швидкості; Розміри: 93см х 58см х 49см; Швидкість: 3-5 км/год; Вага: 12 кг; Максимальне навантаження: 30 кг.

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By Mommy.com.ua (c) 2018-2023